Rasmus Juhanson

KEHARASKUSE PERSONAALTREENER

 

Tel. Tel. 53465702 rasmusjuhanson@hotmail.com       

Minu üks eesmärke on terve elu olla heas vormis ja 60-aastaselt teha järjest vähemalt 20 lõuatõmmet.” seab Rasmus oma sihi juba varakult paika. Seda, et mees paika pandud suunal püsib on näha igast tema ettevõtmisest. Kergejõustiku, jalgpalli, peotantsuga ja peaaegu 10 aastat ujumist on loonud tugeva eelduse, et tema tulevikusoov on täitumas.


Talvel võtab Rasmus suusad, põrutab täispakitud suusarajal 10 km uisku ja ei lase kedagi mööda. Seda ilma, et oleks kunagi suusatrennis käinud – loomulikust oskusest. Suvel kasvatab aga muskleid männimetsas, seda juba 16 aastaselt saati. Jõusaalis hantlitega vehkimas teda ei näe, sest peab klassikalist jõutrenni igavaks.

“Keharaskustreeningu juures on kõige mõnusam see, et on nii palju erinevaid võimalusi seda teha. Lisaks tuleb olla loov ja leida huvitavaid ja väljakutsuvaid harjutusi. Paljud arvavad, et mis see keharaskustreening siis on, väga lihtne ju, aga tegelikult on see kordades raskem kui jõusaalitreening. Mulle meeldib veel see, et alati on kuhugi areneda ja raskemaid harjutusi sooritada. Lisaks on suvel õues treenimine üks mõnusamaid tegevusi- värske õhk ja piiritu treeningväli.“

Vaatame tõele näkku, ega keharaskuse trenniga Eestis veel palju ei tegeleta, nii saigi alguse Rasmuse treeneri teekond. Poiss keda kannustab põletav soov oma teadmisi ja kogemusi teistega jagada otsustas täita tühja koha. Praeguseks on tal taskus EKR 3 personaaltreeneri litsents ja vöövahel hulgi rühma ja personaaltreeneri kogemust reaalsete inimestega.

“Mul on trennis üks tütarlaps, kes esimesel korral kangil rippudes suutis seal püsida alla 20 sekundi. Lasin kõikidel trennist osavõtjatel iga trenni lõpus proovida rippuda nii kaua kui nad jaksavad. Umbes kuu aja pärast suutis see naine rippuda üle 2 minuti.” räägib Rasmus, mis teda treeneri kutse juures rõõmsaks teeb.

Treenitavatelt ootab enim järjepidevust ja pühendumist: “Imetlen neid, kellel on eesmärgid, oskavad ennast ületada ja pingutada tulemuste nimel. Olen oma inimestele 100% olemas, et aidata neil endi eesmärke seada ja neist kinni hoida.“

Üksuses annab Rasmus personaaltreeninguid

TAGASI ALGUSESSE