Marlen Heldemeel

HIIT by HELDEMEEL

Tel. +372 534 453 64
Email: marlenheldemeel@gmail.com

Marlen on Saaremaa piiga keda on sport saatnud kogu elu. HIIT-ini viisid teda aga hoopis ootamatud elu pöördkäigud lombi taga. Aastaid tagasi ootamatult kätte kukkunud sooduslennupilet tegi alguse 3a elukohavahetuse Eestist USA-sse, Las Vegasesse, kus sai alguse intervalltrenni pisik ning uued sõbrad tuntud poksijate seast.

“(Las Vegases elades) Teadsin, et ma pean omale kiirelt trenni otsima, muidu ma lähen sinna ülekaaluliste statistikasse varem kui tahaks. Kodust 2km kaugusel leidsin ühe poksiklubi. Selgus, et treenime ühes kohas Mike Tysoniga. ” Lisaks ajale, mis kulus poksimisele leidis Marlen aega tutvuste loomiseks. Üks asi viis teiseni, kuni üks hetk oli ta enda möbleerimata korteris koos Mike Tysoniga põrandal peale tegemas.

Just poksimise kõrvalt treenides jõudis Marlen HIIT treeninguni, sealt edasi juhuse tahtel, langes kätte treeneriamet. “Ma ei ole kunagi tundnud treeneriks olemise kutsumust sisemiselt. Üks sõbranna soovitas mul proovida seda ametit – ta nägi kõrvalt kuidas inimestega suhtlen ning kuidas mulle trenni meeldib teha ja sealt tekkis idee. Registreerisin ennast esimesele koolitusele ja seal tundsin ära, et see on SEE mis mulle meeldib.

Marleni trenne iseloomustab sündmuslik meeleolu, tema trennides käib treenerit südamest austav jälgijaskond. Marleniga kokku puutudes märkad sädet, millega naine trenne ellu äratab. Trennid on plahvatuslikud, nõuavad pühendumist ja ei ole kindlasti peale mõeldud lihtsalt läbi loivamiseks. Kuid tulemus on ka vastav.

Marlen on seisukohal, et enne treeningute alustamist on õige panna paika eesmärgid, vastata küsmusele, et miks sa üldse trenni minna tahad, millal seda teed, kuidas, kelle jaoks (parem oleks, et enda), mida soovid saavutada ning millisena end tulevikus näed.  “Alles siis, kui neile küsimustele on vastatud, saad valida enda jaoks õige treeningu,” selgitab Marlen. “Kui soovid langetada kaalu, jälgi toitumist ja mine jooksma. Ilusa lihastoonuse ja trimmis keha jaoks tasuks valida ka vastavad trennid.”

Marlenil aitavad lõõgastada hea seltskond, kuum dušš, keskkonna vahetus ja loomulikult trenn.

Marleni juhendab Üksuses endanimelist Hiit By Heldemeel trenniseeriat.