Marite Maas

KALISTEENIKA RÜHMA -JA PERSONAALTREENER

Tel. 59099929 marite.maas@gmail.com

Marite  alustas kalisteenikaga 2020. aasta alguses ning on tegelenud alaga järjepidevalt olles üks väheseid naisterahvaid, kes on Eestis silmapaistvalt kaugele arenenud pigem meeste seas populaarsel alal.

Marite jaoks on Kalisteenika põnevaim eripära selle “freestyle” pool, mis tähendab, et see spordiala pakub täielikku vabadust ja võimalust kasutada oma loovust uute elementide ja trikkide väljamõtlemiseks

Teekond  pole Maritele olnud sugugi kerge, kuid on andnud vastu heldelt. Kalisteenika on treenerile õpetanud julgust, järjepidevust, kannatlikkust ja distsipliini, mida ta on õppinud rakendama ka teistes eluvaldkondes.

Olen arendanud endas suurepärase kehakontrolli ja kehatunnetuse ning olen saanud füüsiliselt väga tugevaks. See on spordiala, mis on pannud mind avastama minus peituvat potentsiaali. Kalisteenika väljendab uskumatut ja imetlusväärset jõudu ja kehakontrolli, milleks inimkeha on võimeline”, leiab treener. 

Marite usub, et kõige imetlusväärsem asi treenimise juures on eneses peituva suutlikuse avastamine. Tema eesmärk on olla klientidele kalisteenika teekonnal suureks inspiratsiooniks ja eeskujuks, aidates neil leida endas peituvat tohutut  potensiaali.

Marite aktiivne võistlusportlane vastupidavus-kalisteenikas ning on võitnud naiste kategoorias mitmeid kuldmedaleid nagu Kevad Battles Endurance 2022 ????????, Vello Vaher Open Cup 2022  ???????? ja FIBO Strength Endurance 2023 ????????

 

Marite annab Üksuses kalisteenika ja handstand +mobility rühmatrenne ning on saadaval personaaltreenerina

TAGASI ALGUSESSE