fbpx

Kadi Ellus

KALISTEENIKA RÜHMATREENER

Tel. 56606101
Email: muumitrolli@hotmail.com

Kalisteenika trenni juures paelub mind see, et ma saan kogeda, millisteks eneseületusteks ja sooritusteks minu keha võimeline on. Naudin kalisteenikat kui õppetööd oma kehaga, kus ülesanneteks on elemendid ja trikid.” räägib treener kalisteenikast, alas, kus ta on Eesti esimene ja ainuke naistreener.

Kadi on vapper pürgija, selles pole kahtlustki, sest kalisteenika pole ainus spordiala, mis naist on huvitanud. Kehakultuuriga on ta tegelenud suisa 10 aastat, nende seas on tähtsal kohal olnud jõutrenn, jooksmine ja võimlemine. Juba aastaid on tema teine suur huvi postitants, mille kohta võivad tema instagrami jälgijad rahulolevalt pihku muheleda.

Kadil on mapis personaaltreeneri EQF4 tunnistus ja Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu tase EKR III treeneri kutse. Postitantsus omab Xpert level 1&2 treeneri tunnistust. Kuid saladuskatte all võib öelda, et ta pole alati nii tubli olnud.

“Kooliajal ma spordiga ei tegelenud, kehaline oli minu jaoks kõige ebameeldivam tund. Üks eredamaid mälestusi on see, kuidas ma kohapealt kaugust ei jaksanud etteantud jooneni välja hüpata ja sain hindeks kahe.” kurvastab Kadi. Kes naist praegu teavad, neile võib kõlada see lausa uskumatult.

Treenitavatelt ootab Kadi soovi omandada korralik sooritustehnika ning leida endas järjepidevus, et trennides kohal käija.“Ühiselt trenni tehes tuleb kasuks ka avatud huumorimeel.” naerab treener.

Mitmepalgelise inimesena on treeneri kutse vaid osa Kadi huvidest. Tema ajada on sõprade ringis loodud raamatuklubi, 100 raamatut aastas läbi lugeda pole ta jaoks probleem! Ta naudib lauamänge ja käsitööd ning peab ennast auga introvertseks nohikuks.

Kadi Ellus juhendab Üksuses kalisteenika rühmatrenni

TAGASI ALGUSESSE